Kümblustünn

postitatud mai 29 2019

Eksklusiivne kümblustünn sinu terrassile 

 

Ainulaadsed akrüül korpuse toonid !

 8 nurkne kümblustünn välismõõduga 210cm, sisemõõduga

175cm, sügavus 91cm, kõrgus koos raamiga maapinnast

103cm, maht 1000l, Eesti toode !

Kümblustünn – on toodetud eksklusiivsest Perspax akrüülist (USA)
Heledad toonid – Lumivalge, Alba (helebeez pärlmutter), Sterling-silver (valge hallide varjunditega)
Tumedad toonid – Summer-sapphire, Pacific-rim, Tuscan-sun, Winter-solstice, Pearl-shadow

 

Tootmisprotsessis vaakumvormimisel – kasutame hinnalist Lucite antibakteriaalse kihiga eksklusiivtoonides saniteetsetakrüüli, mis on välja töödatud spetsiaalselt välistingimustes kasutamiseks.

Kümblustünn – on mõeldud kasutamiseks 4- 6 inimesele.

Miinimum komplekt – akrüül korpus koos värvitud või kuumtsingitud tugiraamiga.

 

Termokate – Termokate kiirendab tünni üleskütmist, kaitseb tünni sisu vihma, lume ja sisse sattuva prügi eest. Katte pealispind on keskelt kahele poole kaldu ja vett hülgav, tänu sellele ka vastupidav. Termokate kannatab -30 kraadi külma ja 60 kraadi kuuma, ning on hallituse kindel. Lisaks on kaanega kümblustünn ohutu  ka lastega peredele !

 

Ümbrispaneelid
1. Hooldevaba halli või tumepruuni plastikut.

 

Soojustus – efektiivne polüuretaanvaht (2-4cm kiht vastab 10cm EPS peno soojustusele) kiirendab vee üleskütmist ja samas ka aitab kasutamise ajal temperatuuri hoida ja annab kütmisprotsessis koos termokattega kuni 50% ajalist võitu. Üleskütmis aeg sõltuvalt soojustuse astmest, keskmiselt 2 tundi.

Merealumiiniumist väline kütteahi – komplekti pakume merealumiiniumist välist kütteahju. Alumiiniumahjudel on pikem eluiga kui roostevabast terasest ahjudel. Ahjud on valmistatud vastupidavast merekindla alumiiniumi sulamist. Kasutatava materjali paksus on 3mm, mis on kaks korda suurem kui tavapärastel roostevabast terasest ahjudel. lisaks on alumiiniumahi 30% kergem.

 

Extra lisad – võimalik on lisada eksklusiivne led veepiiri valgustus, bluetooth muusikasüsteem, õhumassaaz, aroomisüsteem, veemassaazisüsteem, Elektriküttesüsteem 3kw või 6kw küttekehaga, filtrisüsteem skimmertüüpi element filtriga või liivafiltriga.