Välibassein

Võimsa vastuvooluseadmega varustatud ujumisbasseinid

Materjalid, omadused ja eelised

 

1.  Lucite akrüül on ülemaailma kasutatav antibakteriaalse pinnakattega vaakumvormitav minibasseinide materjal. Vaakumvormimis tehnoloogial toodetud basseinid vormitakse ühest plaadist, mis välistab käsitööna tehtud või masinatega peale ……….

Bassein Jangtse

Bassein Jangtse pakub optimaalse suuruse ja sügavusega mõnusat vabaaja veetmist kogu perele. Aastaringne kasutusvõimalus nii sise- kui välistingimustes on unustamatu kogemus. Kasutamiseks eraotstarbel.

Mõõdud 530 x 225 x 150cm
Hind alates 22990.- eur

Bassein Amazonas

Bassein Amazonas pakub optimaalse suuruse ja sügavusega mõnusat vabaaja veetmist kogu perele. Aastaringne kasutusvõimalus nii sise- kui välistingimustes on unustamatu kogemus ! Saadaval W-Flow ja Turbiin varustusega, kasutamiseks eraotstarbel.

Mõõdud 546 x 230 x 150cm
Hind alates 27990.- eur

Bassein Neeva

Bassein Neeva pakub mõnusat vabaaja veetmist kogu perele. Spa ja vastuvooludüüsidega ujumisbassein ühes tootes. Aastaringne kasutusvõimalus nii sise- kui välistingimustes on unustamatu kogemus. Kasutamiseks eraotstarbel.

Mõõdud 572 x 225 x 128cm
Hind alates 28990.- eur

Bassein Rio Grande

Bassein Rio Grande pakub mõnusat vabaaja veetmist kogu perele. Minibassein ja võimsa Turbiin vastuvooluseadmega ujumisbassein ühes tootes. Aastaringne kasutusvõimalus nii sise- kui välistingimustes on unustamatu kogemus. Kasutamiseks eraotstarbel.

Mõõdud 600 x 235 x 147cm
Hind alates 36990.- eur