Välibassein

Swimspa  – võimsa vastuvooluseadmega varustatud bassein

Materjalid, omadused ja eelised

 

1.  Lucite akrüül on ülemaailma kasutatav antibakteriaalse pinnakattega vaakumvormitav minibasseinide materjal. Vaakumvormimis tehnoloogial toodetud basseinid vormitakse ühest plaadist, mis välistab käsitööna tehtud või masinatega peale ……….

Luxus bassein Jangtse

Bassein Jangtse pakub optimaalse suuruse ja sügavusega mõnusat vabaaja veetmist kogu perele. Aastaringne kasutusvõimalus nii sise- kui välistingimustes on unustamatu kogemus. Kasutamiseks eraotstarbel.

Mõõdud 530 x 225 x 150cm
Hind alates 16990.- eur

Luxus bassein Amazonas

Bassein Amazonas pakub optimaalse suuruse ja sügavusega mõnusat vabaaja veetmist kogu perele. Aastaringne kasutusvõimalus nii sise- kui välistingimustes on unustamatu kogemus ! Saadaval Standard ja Power varustusega, kasutamiseks eraotstarbel.

Mõõdud 546 x 230 x 150cm
Hind alates 19990.- eur

Luxus Bassein Neeva

Bassein Neeva pakub mõnusat vabaaja veetmist kogu perele. Spa ja vastuvooludüüsidega ujumisbassein ühes tootes. Aastaringne kasutusvõimalus nii sise- kui välistingimustes on unustamatu kogemus. Kasutamiseks eraotstarbel.

Mõõdud 572 x 225 x 128cm
Hind alates 19990.- eur

Luxus bassein Rio Grande

Bassein Rio Grande pakub mõnusat vabaaja veetmist kogu perele. Minibassein ja võimsa Turbiin vastuvooluseadmega ujumisbassein ühes tootes. Aastaringne kasutusvõimalus nii sise- kui välistingimustes on unustamatu kogemus. Kasutamiseks eraotstarbel.

Mõõdud 600 x 235 x 147cm
Hind alates 28490.- eur