Kümblustünn

2024 kümblustünni akrüülsisu toonid

Uus akrüülsisu tooni Winter-solstice

Eksklusiivne kümblustünn sinu terrassile 

 

8 nurkne kümblustünn välismõõduga 210cm, sisemõõduga 175cm, sügavus 92cm,

kõrgus koos raamiga maapinnast 105cm, maht 1000l, Eesti toode !

Kümblustünn – on toodetud eksklusiivsest Perspex akrüülist (USA) ja toetub tugevale kuumtsingitud
metallraamile.

Ainulaadsed akrüül korpuse toonid !

Heledad toonid – Lumivalge, Alba (hele-beez pärlmutter), Sterling-silver (valge hallide varjunditega)
Tumedad toonid – Summer-sapphire, Tuscan-sun, Winter-solstice.

 

Tootmisprotsessis vaakumvormimisel – kasutame hinnalist Perspex antibakteriaalse pinnakihiga
eksklusiivtoonides saniteetsetakrüüli, mis on välja töödatud spetsiaalselt välistingimustes kasutamiseks.

Kümblustünn – on mõeldud kasutamiseks 4- 6 inimesele.

Miinimum komplekt – akrüülkorpus koos tsingitud tugiraami, kütteahju ja termokattega.

Seadmete lülitus – toimub läbi pneumaatiliste ehk mehaaniliste juhtnuppude

 

Lisavarustus

Termokate – Termokate kiirendab tünni üleskütmist, kaitseb tünni sisu vihma, lume ja sisse sattuva prügi eest. Katte pealispind on keskelt kahele poole kaldu ja vett hülgav, tänu sellele ka vastupidav. Termokate kannatab -30 kraadi külma ja 60 kraadi kuuma, ning on hallituse kindel. Lisaks on kaanega kümblustünn ohutu  ka lastega peredele !

Ümbrispaneelid – kasutame hooldevaba halli või tumepruuni plastikut.

Soojustus – efektiivne polüuretaanvaht (2-4cm kiht vastab 10cm EPS peno soojustusele) kiirendab basseinivee üleskütmist ja samas ka aitab kasutamise ajal temperatuuri hoida ja annab kütmisprotsessis koos termokattega kuni 50% ajalist võitu. Üleskütmis aeg sõltuvalt soojustuse astmest, keskmiselt 2 tundi.

Merealumiiniumist väline kütteahi – komplekti pakume merealumiiniumist välist kütteahju. Alumiiniumahjudel on palju parem soojusjuhtivus ja pikem eluiga kui roostevabast terasest ahjudel. Ahjud on valmistatud vastupidavast merekindla alumiiniumi sulamist. Kasutatava materjali paksus on 3mm, mis on kaks korda suurem kui tavapärastel roostevabast terasest ahjudel. lisaks on alumiiniumahi 30% kergem.

kümblustünni ahi 30kw
kümblustünni ahi 30kw

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kümblustünn minibasseini juhtautomaatikaga – võimalik on komplekteerida kümblustünn minibasseini juhtautomaatikaga ilma filtrisüsteemita, mille eelisteks on:

1. Mugav üleskütmine ja temperatuuri reguleerimine juhtpaneelist

2. Seadmete lülitamine elektrooniliselt juhtpuldilt

3. Peale kasutamist tühjendamis võimalus, ilma et peaks kartma miinuskraadidega torustiku puruks külmumist.

4. Ühendusvõimsus 1 x 16A või 3 x 16A.

Minibasseini TP500s juhtpaneel
Minibasseini TP500s juhtpaneel

 

 

 

 

 

 

 

 

Extra lisad – võimalik on lisada eksklusiivne led veepiirivalgustus, õhumassaaz, aroomisüsteem, veemassaaz, elektri küttesüsteem 3kw või 6kw võimsusega, skimmertüüpi elementfilter või liivafilter.

Elektriühendus – kuni 1 x 16A  ühendusvõimsusega kümblustünnidele on lisavarustusena võimalik tellida rikkevoolukaitsmega pistik ühendus, millega on kümblustünni ohutu kasutada ka läbi pikendusjuhtme, ilma rikkevoolupistikuta peaks tulema toitekaabel otse maja elektrikilbist, kus on juba vajalikud ohutuskaitsmed paigaldatud.

 

Kümblustünn haagisel

 

Luksuslik kümblustünn haagisel, mida saab transportida erinevate ürituste tarbeks.

Mis on Lucite akrüülist kümblusbasseini eelised puidust kümblustünniga võrreldes ?

1.  Lucite akrüül on vastupidav ja stabiilne pinnakatte materjal, ilmastiku tingimuste suhtes, puidust tünniga võrreldes. Akrüülist kümblustünni pinnakate on kümblejatele mõnusalt sile, disainijooned ümarjad ning seest mugava istme kujuga.

2.  Kümblustünni antibakteriaalne akrüülist sisepind ei lase vetikatel ja mustusel kinnituda basseini seinte külge ja ei näita välja tänu sinisele värvusele kogunenud mustust. Akrüülist tünnivee riknemis protsess on aeglasem, võrreldes puidust tünniga. Puuduvad igasugused vahed, praod ja lõhikud, mis koguvad mustust.

3.  Akrüülist kümblustünniga puudub hooldustööna korpuse üleõlitamise vajadus.

4.  Akrüülist kümblustünn ei vaja kevadel uuesti töökorda seades pingut vitsade pingutamist ja puudub igasugune veepidamatuse probleem, mida esineb iga kasutamis korralajal puidust kümblustünnidega

5.  Akrüülist kümblustünni on lihtne paigaldada, kui eelnevalt on ettevalmistatud stabiilne alusplaat. Tugev metallist tugiraam hoiab basseini stabiilselt paigal. Tugiraami püstpostide külge on paigaldatud külgikattev lehtpuu laudis.

6.  Akrüülist kümblustünnile on võimalik paigaldada massaazi ja muud varustust läbi basseini külgseinte ja põhja, nii et varustus jääb basseini tühimiku alla ja laudise taha peitu.

7.  Akrüülist kümblustünni on lihtne puhastada mitte abrasiivsete ja keemiliselt mitte kangete vedelate pesuainetega.

8.  Akrüülist kümblustünnile pakume komplekti ka soojustatud kattekaant, mis teeb toote kasutamise lihtsamaks, ohutumaks ja aitab pikendada toote eluiga.