Aurugeneraator

Aurugeneraator 8kw

Delikaatselt loodud Standard seeria aurugeneraator on vastupidav ja tõhus.

Aurugeneraatorid on saadaval 4KW kuni 12KW. Digitaalne juhtpaneel võimaldab juhtida aururuumi temperatuuri, tööaja kestvust ja leiliruum valgust. Juhtpaneeli atraktiivne disain võimaldab paneeli osaliselt seina sisse süvistada, paneelil olevad indikaator tuled näitavad hetkel kasutatavat võimsus astet, näiteks juba paar kraadi ennem seatud temperatuuri saavutamist ei kasutata enam 8kw täisvõimsust, vaid kasutab 5kw ja peale temperatuuri saavutamist jääb seda hoidma veel ainult 2kw võimsusest. Mitme tasandiline küttekehade süsteem aitab hoida aururuumis paremini ühtlast temperatuuri ja aitab samal ajal säästa maja peakilbis ampreid teiste seadmete jaoks, lisaks ei vaja antud süsteem käivitit tööle rakendumisel.

Aurugeneraatori komplekt sisaldab digitaalset juhtpaneeli A200, automaatset täiteventiili, ülerõhuklappi, ülekuumenemis kaitset ja automaatset veepaagi tühjendus süsteemi. Astmelised küttekehad koostöös juhtplokiga diagnoosivad ise ökonoomse hetke küttevõimsuse vajaduse ja vastavalt sellele rakendab seatud temperatuurini jõudmiseks kõige kiiremat ja ökonoomsemat küttekehade kasutust.

Üldlevinud probleemiks aurugeneraatoritel on mineraalide kogunemine seadme sisepindadele. Vees leiduvad mineraalid hakkavad lahustuma vee kõrge temperatuurini kuumutamisel kuni aurustumiseni, kuid jahtudes ladestuvad osakesed küttekehadele ja veepaagis olevatele taseme anduritele, mis omakorda mõjutab generaatori jõudlust ja tööiga. Vee kvaliteedi parandamiseks peaks kasutama spetsiaalseid filtreid generaatori täitevee liini ees.

Seadme läbipesemine ja loputamine peale töötsüklit on äärmiselt oluline ja sellepärast on juba tehases sisseehitatud automaatne seadme tühjendussüsteem, mis rakendub peale ajalise töötsükli lõppu, sisemine veepaak pestakse ja nõrutatakse põhjalikult trassisurvega läbi, et kõrvaldada sinna tekkinud osakesed, mis on oluliseks eeliseks ja lisaks pikendab seadme eluiga.

Hind olenevalt margist ja varustusest.

 

Lisavarustus – võimalik lisada ka programmeeritav aroomipump sissepuhke liinile ja nautida erinevaid aroome nagu eycalüpt jne.