AquaFinesse basseini hooldusvahendid

Minibasseinide veehooldus komplekt

AquaFinesse  poolt patenteeritud keskkonnasõbralik veehoolduskomplekt, mis on välja töötataud spetsiaalselt kõrgemat
temperatuuri hoidvates minibasseinides ja mullivannides, vabastades lima ja bakterite kihti spa pinnalt, mis tsirkulatsiooni süsteemi tulemusena kogutakse filtritesse. Selle tulemusena väheneb järsult bakterite tase ja Te saate nautida kristallselget ja vett basseinis.

AquaFinesse efektiivsete ainete kasutamisel pikeneb ka oluliselt filtrite hooldusvälp Teie spal !

Kasutamine – komplektis olevatest ainetest jätkub 3 kuni 6 kuuks, olenevalt basseini suurusest ja hoitavast temperatuurist. Komplektis on 2 x 2l. pudelit doseeritava vedelikuga ja tabletid koos plastik karbikuga.

Doseerimine – AquaFinesse spa hooldusaineid doseeritakse korra nädalas, kui tuleb valada mõõduklaasiga kuni 300ml. vedelikku ja paigaldada uus tablet karbikusse.
Tee oma elu lihtsamaks ja naudi kristallselget bakterite vaba supluskeskkonda.

Komplekti hind  149.- / Soodushind 129.- eur

Wellis Crystal – minibasseinide veehoolduskomplekt

Wellis Crystal keskkonnasõbralik veehoolduskomplekt, mis on välja töötataud spetsiaalselt kõrgemat temperatuuri hoidvates minibasseinides ja mullivannides, vabastades lima ja bakterite kihti spa pinnalt, mis tsirkulatsiooni süsteemi tulemusena kogutakse filtritesse. Selle tulemusenaväheneb järsult bakterite tase ja Te saate nautida kristallselget ja vett basseinis.

Wellis Crystal efektiivsete ainete kasutamisel pikeneb ka oluliselt filtrite hooldus välp Teie spal !

Kasutamine – komplektis olevatest ainetest jätkub 3 kuni 6 kuuks olenevalt minibasseini suurusest ja hoitavast temperatuurist. Komplektis on 2 x 1l. pudelit doseeritava vedelikuga ja 18 tabletti koos plastik karbikuga.

Doseerimine – doseeritakse korra nädalas, kui tuleb valada mõõduklaasiga kuni 150ml. vedelikku ja paigaldada uus tablet karbikusse.
Tee oma elu lihtsamaks ja naudi kristallselget bakterite vaba supluskeskkonda.

Komplekti hind  115.- 

Basseini põhja vaakum puhastushari

Ükskõik kui hoolikalt te ka ei hoia oma spad, leiab mingi prügi kasutamise käigus tee vettejavajub põhja. Selle asemel, et raisata aega ja raha basseini tühjendamiseks veest põhja puhastamise eesmärgil, soetage parem vaakum meetodil töötav puhastushari, millega on lihtne ja mugav tekkinud prügi või väheldane sete välja imeda. Komplektis on kaasas erinevad otsikud.

Hind 150.- eur